Hakkımızda

ariston-yetkili-servis-ankara-icon

Ariston Teknik Servis

Hakkımızda

 

Türkiye’nin milli markası Ariston teknoloji ürünlerinin yetkili servisi olarak 39 yıldır istikrarla, özveriyle çalışıyoruz. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek, her gün güncellenerek, kendimizi geliştirerek işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Yılların verdiği deneyimle işimizde kesin çözümler üreterek, %100 müşteri memnuniyeti elde etmek adına sabırla, emekle işimizi en doğru şekilde yapıyoruz.

 

Önceliğimiz 1980 yılından beri ‘dürüst ve doğru hizmet’ vermek oldu. Ankara/Çankaya bölgesinde profesyonel ve işini severek yapan bir ekiple Ankara’nın tüm bölgelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. 

Türkiye’nin yerli teknolojisi Ariston ürünlerini tercih etmenizin verdiği minnetle sizlere 7/24 teknik servis desteği sağlamaktayız. Ariston teknoloji ürünlerinizin kurulumu, tamiri ve bakımı profesyonel ekip ve ekipmanlarımızca sağlanmaktadır. Yetkili Ariston Servisi oluşumuz size Ariston güvencesiyle hizmet almanın kapılarını açar.

 

Ariston kalitesi ile almış olduğunuz teknoloji ürünlerinin, yine aynı kaliteyle teknik servis hizmetini vermek bizlerin asıl görevidir. Aldığınız tüm ürünlerde, kurulum, teknik servis desteği, garanti içi bakım onarım, garanti dışı bakım onarım hizmeti vermekteyiz. Ariston beyaz eşya servisi, Ariston klima servisi, Ariston televizyon servisi, Ariston ankastre servis, Ankara Ariston Yetkili Servis , Ariston Servis, Ariston Yetkili Servis, Çankaya Ariston Yetkili Servis, Çankaya Ariston Servis

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated
444 58 13