Ankara Ariston Ankastre Servisi

Ankara Ariston Ankastre Servisi

Ariston ankastre yetkili servisi kullandığınız yedek parça ve aksesuar niteliğindeki çözümlerin yüksek kalitede olması gerektiği konusunda uyarıyor! Arıza ya da bakım dolayısı ile teslim edilmiş olan ürüne hassasiyet gösterilmeli ilgili işlem sırasında başka problemlere mal olabilecek uygulamalardan kaçınılmalıdır.

 

Hayatınızı kolaylaştırmasının yanı sıra estetik nitelikleri ile de göz dolduran bu özel serinin ürünleri temizlik ve kullanım güvenliği açısından özel ilgiyi hak ediyor. Tüm ürünleriniz için en etkili hizmet ve çözümleri bir telefonla ayağınıza getiriyoruz!

 

Yetkili servis olarak tüm gereçleriniz için gerekli olan hassasiyeti gösterdiğimizi gururla belirtiyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detay bilgi almak ya da servis desteğimizi talep etmek isterseniz 444 5 813 numaralı çağrı merkezi telefonumuzu arayabilir ve ya servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi

Sağlığınız ve hijyen açısından oldukça önemli olan bulaşık makinelerinin yıkama yapmaması, elektrik kaçağına neden olması, su tahliyesi sorunu yaşatması ya da tuş panelinde problemler oluşması gibi hallerde desteğe ihtiyacınız var demektir. Ariston Hotpoint, Indesit ankastre servisleri en etkili çözümleri en ucuz fiyatlarla bir araya getirerek sizlere sunuyor!

 

Fırın

Fırınınız dan yüksek performans elde etmek, olası bir arıza durumunda kısa sürede çözüme ulaşmak ve sağlanan çözümün kalıcı olmasını istiyorsanız, bunu sağlayabilecek en yetkin isim olan servislerimiz telefonlarınızı bekliyor. En kaliteli çözümler ve en uygun fiyatlar ile daima yanınızdayız.

 

Mikrodalga Fırın

Verimli bir şekilde çalışan mikrodalga fırın istiyorsanız, olası bir arıza durumunda kısa sürede çözüm oluşturabilecek ve sağlanan çözümün kalıcı kılabilecek yetkili bir isime ihtiyacınız var demektir. En kaliteli çözümleri ve en uygun fiyatlar ile sunan servisimiz talep ettiğiniz her an yanınızda.

Ocak

Mutfaktaki bir numaralı yardımcınız olan cam seramik ocaklar, bakım gerektirmelerinin yanı sıra arıza yapmaları durumunda uzman bir ekibin müdahalesini hak ediyor. Servisimizin profesyonel çalışanları cihazınız için gerekli olan tüm hizmetler hususunda en iyi desteği sunarken, ürününüzün güvenliğini garanti ediyor.

 

Davlumbaz

Davlumbazınızın emiş gücünün istenilen verimde olması gerekli kullanım talimatlarının harfiyen yerine getirilmesi ile mümkün olur. Olası bir müdahale durumunda profesyonel yapılan müdahale doğru ve kalıcı çözüm elde etmenize olanak tanır. Davlumbazınız için gerekli tüm çözümleri marka güvencesi ile sunmasının yanı sıra, yedek parça deposu ile ihtiyacınız olan her türlü parça ve aksesuarı temin ediyor.

 

Buzdolabı

Buzdolabınız soğutma yapmıyor, buzlanma ve elektrik kaçağı gibi sorunlara neden oluyorsa, çözüm bir telefon kadar yakın! Ariston Hotpoint, Indesit ankastre servisi, vermiş olduğu hizmet ve yarattığı kalıcı çözümler ile buzdolaplarınızın ömrünü uzatıyor.

444 58 13